Јапонски бакар 1 монета Таишо 5 -та реплика комеморативна монета
  • Неодамнешно

Јапонски бакар 1 монета Таишо 5 -та реплика комеморативна монета

DEN 144.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отпорен на абење, докажан од 'рѓа и издржлив - Дизајн : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и зачуван. Софистициран со многу уникатни детали. ❤ Совршен подарок : Одличен подарок за собирачи на монети, прикажете ги на вашата работна маса или дајте им како подарок и уживајте во вашиот одговор!. - Фитс : Совршен за колекционерски производи, подароци, сувенири, училишни проекти, занаети и хобисти. ❤ УСЛУГИ : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не по е -пошта, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отпорен на абење, докажан од 'рѓа и издржлив. - Дизајн : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и зачуван. Софистициран со многу уникатни детали. ❤ Совршен подарок : Одличен подарок за собирачи на монети, прикажете ги на вашата работна маса или дајте им како подарок и уживајте во вашиот одговор!.