Верверица Смешни Животински Глувчето Рампа, Водоотпорен Глувчето Масовно Со Зашиени Рабови За Компјутери, Лаптоп
  • Неодамнешно

Верверица Смешни Животински Глувчето Рампа, Водоотпорен Глувчето Масовно Со Зашиени Рабови За Компјутери, Лаптоп

DEN 230.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршена Големина : Употреба На Област Доволна За Исполнување На Вообичаената Работа И Сурфање На ИнтернетГолемина : 7 "Х 8,6", 7,9" Х 9,5", 8,3" Х 10,3", 10" Х 12", Дебелина 3 Мм. Дизајн : Мала Подлога За Глувче со Дизајн, Уникатни, Убаво Дизајнирани Влошки За Глувци, Украсете Ја Вашата Работна Маса со Вашата Омилена слика. Стабилна Гумена Основа : Издржливата Гумена Основа Што Не Се Лизга Е Дизајнирана Да Го Елиминира Несаканото Движење. Густото Засенчување Отпорно На Лизгање Може Ефикасно Да Ја Зафати Секоја Рамна, Тврда, Површина На Масата. Водоотпорен : Издржлива Висококвалитетна Ткаенина Со Водоотпорна Обвивка;Спречете Оштетување Од Истурена Течност. Нежна Текстура Со Свила-Мазна Површина И Чувар На Кожата За Вашето Долгорочно Повторувачко Движење. Совршен Подарок И Пакување : Оваа Подлога За Глувци Е Прекрасен Уникатен Подарок, Како Дом Или Како Канцелариски Подарок И Секако Почитуван Подарок За Секого. Совршена Големина : Употреба На Област Доволна За Исполнување На Вообичаената Работа И Сурфање На Интернет.Големина : 7 "Х 8,6", 7,9" Х 9,5", 8,3" Х 10,3", 10" Х 12", Дебелина 3 Мм. Дизајн : Мала Подлога За Глувче со Дизајн, Уникатни, Убаво Дизајнирани Влошки За Глувци, Украсете Ја Вашата Работна Маса со Вашата Омилена слика. Стабилна Гумена Основа : Издржливата Гумена Основа Што Не Се Лизга Е Дизајнирана Да Го Елиминира Несаканото Движење. Густото Засенчување Отпорно На Лизгање Може Ефикасно Да Ја Зафати Секоја Рамна, Тврда, Површина На Масата. Водоотпорен : Издржлива Висококвалитетна Ткаенина Со Водоотпорна Обвивка;Спречете Оштетување Од Истурена Течност.