Xlian326 кошаркарски крема за накит за дете/мажи од не'рѓосувачки челик спорт чувар на приврзоци за пепелче на пепел
  • Неодамнешно

Xlian326 кошаркарски крема за накит за дете/мажи од не'рѓосувачки челик спорт чувар на приврзоци за пепелче на пепел

DEN 211.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ѓердан од урн, за најблиски и миленичиња Одличен подарок!. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Употреби : Погребни сувенири, приврзоци за погреб. Ова е посебен начин за запомнување на починатиот роднина. Ова е посебен начин да ја задржите пепелта на вашата сакана личност близу до срцето во секое време. Ѓердан од урн, за најблиски и миленичиња. Одличен подарок!. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Употреби : Погребни сувенири, приврзоци за погреб. Ова е посебен начин за запомнување на починатиот роднина. Ова е посебен начин да ја задржите пепелта на вашата сакана личност близу до срцето во секое време. Име : Кремирање накитматеријал : не'рѓосувачки челик Колор : Сребрена, злато, Роуз Голд.