Домизо 14 инчен лаптоп торба за ракав, отпорен на вода, со рачка за 14 тетратки/HP поток Павилјон 14/ThinkPad X1 Јога 920 E480/Microsoft Surface Book/ZenBook/Dell, Darkgrey
  • Неодамнешно

Домизо 14 инчен лаптоп торба за ракав, отпорен на вода, со рачка за 14 тетратки/HP поток Павилјон 14/ThinkPad X1 Јога 920 E480/Microsoft Surface

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надворешни димензии : 140" x 0,8 " / 35,5 x 25,5 x 2,0 см, внатрешни димензии : 13,6" x 9,6 "x 0,6" / 34,5 x 24,5 x 1,5 см, компатибилен со повеќето 14 "лаптопи. Слајдовите со највисок квалитет на патент. мазно, дозволувајќи ви да го отворите случајот од кој било крај на отворот за лесен пристап до вашиот лаптоп, а рачката е идеална за вас да ги земете лаптопот и додатоците на отворено. Материјал за ткаенини, нема потреба да се грижите за тоа да го натерате вашиот лаптоп да се влажни од распрскувачка вода или дожд. Лесен за да го земете сам или да го лизнете во вашата чанта, ранец или која било друга торба, совршена за бизнис, училиште или патување. Компатибилни модели : повеќето 14 "лаптоп лаптоп. Домизо лаптоп ракав им обезбедува на вашите дигитални уреди со посакувана заштита. Исклучителниот, модерен и компактен дизајн ги исекува вашата деловна работа и канцелариски живот со префект. Тенок и нежен дизајн за безбедна заштита на вашата тетратка без изложеност, а торбата може да се лизне непречено во чантата, ранец или какви било торби што ги носите. Супер тенок и трендовски нежен дизајн се грижи за вашата дневна заштита. Лесен и едноставен, класичен стил оди со сè, и совршен за деловно и слободно време.