7pack Dragon Ball Z Acrylic Keychains - Кристал игра топка аниме за приврзоци за приврзоци аниме колекционерски идеални за деца
  • Неодамнешно

7pack Dragon Ball Z Acrylic Keychains - Кристал игра топка аниме за приврзоци за приврзоци аниме колекционерски идеални за деца

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не Затворање на привремено. Инспирација за дизајн - клучот на клучот доаѓа од седумте starsвезди на добро познатиот аниме. Се залага за храброст, упорност и никогаш не се откажува. Мулти -украсите на нашите клучеви значат шарени елементи во вашиот живот, со тоа што ќе ги носите, можете да се потсетите себеси да уживате во убавиот живот секој пат кога ќе го видите. Ве развесели, насмевнете се повеќе во вашиот живот. Уникатен материјал - ПВЦ топки и ланец на легури. Прстенот на клучот на топката од 1-7 starвезди ќе го разбуди вашиот интерес за тоа, 100% сосема нов и висок квалитет. Нашата топка претрпе многу екстремни експериментални тестови и е изработена од акрилни и смола материјали, трајни, отпорни на гребење и отпорни на пукнатини. Значаен подарок - Овој аниме -приврзок е одличен подарок за аниме фанатици. Може да му дадете подарок на дете секоја недела и секој месец, и да му кажете дека сет од 7 парчиња може да направи желба. За ќерка, девојка, вашите најдобри пријатели, мама, сопруга, мајка, тетка, внука, баба, внука или невести за подобрување на вашето пријателство. Едноставен концепт - ние дизајнираме ваков вид на клучеви со цел да им обезбедиме на луѓето што го носат тоа можност да бидат посебни постојат.