Kemtech A151420 Адаптер, свиткан, 75 °, 14/20 стандарден внатрешен спој на зглобот
  • Неодамнешно

Kemtech A151420 Адаптер, свиткан, 75 °, 14/20 стандарден внатрешен спој на зглобот

DEN 382.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Адаптерот за дестилација на софтвер свиткан на 75 степени И двата краја се стандардни внатрешни споеви на затегнување и се со иста големина. Тип на производ : Снабдување со лаборатории. Земја на потекло : Кина. Адаптерот за дестилација на софтвер свиткан на 75 степени. И двата краја се стандардни внатрешни споеви на затегнување и се со иста големина. Тип на производ : Снабдување со лаборатории. Земја на потекло : Кина. Адаптер свиткан 75 deg 14/20.