ТЕРЕТАНА ЛУЃЕ Женски Против Крст Половината Јога Хеланки Со Висок Струк Контрола На Стомакот
  • Неодамнешно

ТЕРЕТАНА ЛУЃЕ Женски Против Крст Половината Јога Хеланки Со Висок Струк Контрола На Стомакот

DEN 335.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80%полиамид, 20% спандекс Висококвалитетна Ткаенина. Овие Женски Јога Хеланки се направени од мека, дише и еластична ткаенина што ја отстранува потта и влагата за да помогне да се подобри удобноста при Вежбање. Дизајнот На Вкрстениот Струк додава моден елемент на Панталоните За Јога, оптимизирајќи ја вашата фигура и правејќи да изгледате елегантно дури и кога Вежбате. Подигнување На Колкот. Овие Женски Панталони за Вежбање се изработени од ткаенина со висок растегнување, а широкиот појас може да ви помогне добро да ги кренете колковите и да ја обликувате заоблената убавина на вашето тело. Мултифункционалност. Овие Јога Панталони може да се носат во повеќето прилики, без разлика дали се работи за Теретана, Јога, Трчање Или Работа, пазарење или гледање филмови. Овие Женски Панталони за Трчање може да се совпаднат со различни врвови, Блузи За Резервоари, Спортски Блузи, секојдневно Со Маици, Дуксери, Камизоли итн.