Darice Jungle Zoo Зоолошката градина Тема за животински теми - Декорација за роденденски туш, Декорација на бонбони за лекување - 24 парчиња
  • Неодамнешно

Darice Jungle Zoo Зоолошката градина Тема за животински теми - Декорација за роденденски туш, Декорација на бонбони за лекување - 24 парчиња

DEN 82.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

24 кутии по пакет 4 различни обрасци со акцент на влечење, кој има животни во џунгла. Избраните дизајни за топерот вклучуваат : жирафа, слон, тигар, мајмун. Кутии за омилени кутии во форма на коцка измерат 2. Комплетирајте со фразата, 'Ние сме диви со возбуда!. 24 кутии по пакет. 4 различни обрасци со акцент на влечење, кој има животни во џунгла. Избраните дизајни за топерот вклучуваат : жирафа, слон, тигар, мајмун. Кутии за омилени кутии во форма на коцка измерат 2. Комплетирајте со фразата, 'Ние сме диви со возбуда!. Вашите фаворити за туширање за бебиња треба да бидат спакувани толку силно како и услугата што се наоѓа внатре. Декорирани со шарена тема во џунгла, овие родови неутрални кутии за фаворити се одлични за држење слатки третмани и мали услуги. Подготвени за склоп, овие кутии доаѓаат во асортиман од 4 различни обрасци со шеми на бои од портокалова, жолта и зелена боја за да создадат координиран сет.