H.Versailtex 4 парчиња затегнати софа за 3 капаци на каучи за перничиња за мебел за дневна соба лизгачи Надградени подебели џакард ткаенина
  • Неодамнешно

H.Versailtex 4 парчиња затегнати софа за 3 капаци на каучи за перничиња за мебел за дневна соба лизгачи Надградени подебели џакард

DEN 783.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Обично вклопување : Нашите најнови модерни лизгачи на софата се конструираат со стил на 4 парчиња (вклучувајќи 1 основна обвивка и 3 индивидуални капаци на перница), посебните перничиња за седишта не бараат повторно декорирање. Ви овозможува да креирате сопствен тапациран изглед што го чекавте во живописна проверена шема quакард. Одликувајќи се со безбедно и точно вклопување со паметен цвест и еластично работење наоколу. Надградба на подебели : висококвалитетни лизгачки лизгачки страни се изработени од згусна мека ткаенина од џакард, дизајн во живописна шема на мали проверки. Значи, има вклопување на Snugger, што е доста различно во кој било стил. Посебните перничиња за седишта не бараат повторно преклопување, со безбеден и точен со цвест и еластично дно. Целосна Заштита : Зачувајте ги вашите висококвалитетни парчиња мебел без да барате скапа реуфлстерија. Обвините на каучот можат да ја вратат својата убавина. Willе го заштити вашиот тросед од многу штета. Нашите издржливи лизгачи на каучот се прецизно конструирани за да издржат солзи направени од клучевите на автомобилот, дамките од кафе, па дури и претерани (и деструктивни) деца и миленичиња. Иновативен стил : Нашите неутрални софа за софи покажуваат светли бои со задебелен изглед и свртете ги сите очи кон бојата на прскањето, правејќи го секој простор полн со младешки сјај.