Анаграм Уметнички Цветови Мамо Ерлонц (Воздушно Полнење Милар Партија Фолија Балон, 53, Повеќебоен
  • Неодамнешно

Анаграм Уметнички Цветови Мамо Ерлонц (Воздушно Полнење Милар Партија Фолија Балон, 53, Повеќебоен

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВКЛУЧУВА САМОЗАПЕЧАТУВАЧКИ ВЕНТИЛ-самозапечатувачкиот вентил спречува гасот да излезе откако ќе се надува НАПОЛНЕТЕ со балон Со Хелиум-Надувајте со хелиум користејќи надувувач на балон од фолија. Балонот доаѓа без надуеност. Милар/ фолија балон. Балоните секогаш треба да се пондерираат и никогаш да не се испуштаат во воздухот. Секогаш фрлајте ги балоните правилно. Ерлонц се совршена декорација на балони за да ја истакнете забавата За Денот на Вашата Мајка! Овој Уметнички Цвеќиња Мајка Ерлонц (Само За Полнење Воздух) балон е висок 53" кога е целосно надуен и е дизајниран да се надува само со воздух. Не е потребен хелиум! Балоните на ерлонц вклучуваат комплет за совпаѓање на бои од фолија миларни балони што создава цврста основа за главниот балон да се потпира и да стои исправено. Секој Авион има 2 точки на инфлација. Еден во горниот дел од балонот и еден во основата.