Alremo Xinghuang - 5 парчиња шишиња со килибар стаклена шишиња Мала фино магла шише со шише стакло од тиква во форма на есенцијално масло за масло за домашна продавница за о?
  • Неодамнешно

Alremo Xinghuang - 5 парчиња шишиња со килибар стаклена шишиња Мала фино магла шише со шише стакло од тиква во форма на есенцијално масло

DEN 516.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично како обично шише со спреј за течно складирање, складирање на вода, козметичка вода, парфем, течност и така натаму Тие се изработени од врвен материјал, кој е издржлив и може да трае долго време на употреба. Може да се постави дома, канцеларија и двор, за поголема погодност за вас. Лесна и соодветна големина, можете да ги чувате во вашата торбичка, козметичка кеса, торба за патувања, итн. Празното шише има дизајн на спреј, што е уникатно за удобна употреба. Одлично како обично шише со спреј за течно складирање, складирање на вода, козметичка вода, парфем, течност и така натаму. Тие се изработени од врвен материјал, кој е издржлив и може да трае долго време на употреба. Може да се постави дома, канцеларија и двор, за поголема погодност за вас. Лесна и соодветна големина, можете да ги чувате во вашата торбичка, козметичка кеса, торба за патувања, итн. Празното шише има дизајн на спреј, што е уникатно за удобна употреба. Опис Овие шишиња се изработени од врвен материјал долго време и трајна употреба. Тие имаат едноставен дизајн, но многу практични во употреба, давајќи ви добро користење на искуство. Исто така, тие можат да бидат добар избор за подароци за вашите пријатели, тие ќе ги направат.