JL 30 ml обликувани стерилни килибарни амблери со метални црвени заптивки 5 пакувања
  • Неодамнешно

JL 30 ml обликувани стерилни килибарни амблери со метални црвени заптивки 5 пакувања

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Образени стерилни килибарни амблери со високо квалитетни метални црвени алуминиумски заптивки и трајно стакло Тестирани, вулканизирани и варијанизирани и фармацевтски одделенија. Запечатени и спакувани во ISO5 овластена просторија за чистење.