СРЕЌНО Срце Дрвена Играчка За Редење Виножито, 12 Парче Природно Дрво Виножито, Екстра Голема Играчка За Редење Виножито, Градежни Блокови За Гнездење Загатки Едука
  • Неодамнешно

СРЕЌНО Срце Дрвена Играчка За Редење Виножито, 12 Парче Природно Дрво Виножито, Екстра Голема Играчка За Редење Виножито, Градежни Блокови За

DEN 927.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?Дрвени Играчки За Редење Виножито - дрвениот сложувач на Виножито Со Весело Срце е направен од 12 различни големини од 100% природни лакови од цврсто дрво Сводовите исечени од природно дрво не се обоени со никаква боја, што ги прави играчките на виножитото полесни за редење и го задржуваат прекрасното зрно дрво. ?Инспирира Креативност-играчката за редење виножито е мултифункционална отворена играчка, која може да се користи со Полукруг на Виножито со Весело Срце, табла за градење виножито, луѓе со колчиња од виножито и дрвена топка од виножито и други додатоци за повеќе забава. Помогнете им на децата да вежбаат фини моторни вештини, препознавање на бои, координација рака-око. ве молиме проверете ја сликата за инспирација, оставете ги вашите деца да водат имагинација. ?Екстра Голема Големина-Голем дрвен виножито сложувач 12 парчиња гнездење заедно измерете 13,8 "должина х 2,78" ширина х 7,1 висока. Тежина на пакетот : 3,78 ФУНТИ. Применлива возраст : 36 Месеци +. ?CPSIA сертификација-сите merryheart дрвени виножито редење играчка имаат завршено АСТМ тест и CPSIA сертификација, и добиени КЗК сертификат, ве молиме следете На Merry Heart дрвени играчки. ?Контактирајте Весело Срце-внимателно го прегледавме секој голем налепник на виножито од дрво за да се осигураме дека клиентите добиваат комплетен производ . Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас! Ќе добиете одговор и ќе решите во рок од 24 часа. ?Дрвени Играчки За Редење Виножито - дрвениот сложувач на Виножито Со Весело Срце е направен од 12 различни големини од 100% природни лакови од цврсто дрво. Сводовите исечени од природно дрво не се обоени со никаква боја, што ги прави играчките на виножитото полесни за редење и го задржуваат прекрасното зрно дрво. ?Инспирира Креативност-играчката за редење виножито е мултифункционална отворена играчка, која може да се користи со Полукруг на Виножито со Весело Срце, табла за градење виножито, луѓе со колчиња од виножито и дрвена топка од виножито и други додатоци за повеќе забава.