Детелина катаку Остава Зелени Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голема Корпа За Коцки За Складирање Со Капак Украсни Кутии За Складирање За Организир
  • Неодамнешно

Детелина катаку Остава Зелени Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голема Корпа За Коцки За Складирање Со Капак Украсни Кутии За Складирање

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ]- 16,5" L X 12,6 W" X 11,8" H големата кутија за складирање има доволно простор за складирање на многу предмети во вашата куќа или канцеларија, чување облека, ќебиња, чевли, книга, канцелариски материјали, корисни алатки итн. Овие контејнери за складирање можат да ви овозможат да ги одржувате работите совршено организирани, исто така користени за украсување на секоја просторија. [ЦВРСТО преклопете го за складирање за заштеда на простор кога не се користи. [Повеќенаменски ДЕКОР КУТИИ]-Дизајниран прекрасен модел за да одговара на внатрешен декор и стил во секоја просторија во домот или канцеларијата. Исто така, да се користи како мемориска кутија за фотографии, складирање книги, организатори и складирање на плакарот во бањата, организатор на плакарот, организатор на намирници за автомобили и единица за складирање коцки. За Канти За Складирање Информации За Производот Големина : 16,5 (Л) х 12,6 (В) х 11,8 (Ч) Инчен Материјал : 300д Дизајн На Оксфордска Ткаенина : Редење, Лесен За Инсталирање Печатење : Лисја Од Детелина Зелена Шема Карактеристики Чисти Со Марамчиња И Склопувачки Дизајн За Заштеда на Простор со капак за превртување и рачка за лесно зграпчување, силна велкро оксфордска ткаенина ЗА внатрешна површина КАРТОНСКА ПОДДРШКА ШИРОКА ПРИМЕНА! Плакар или гардероба во спалната соба : за чување облека, ќебиња, панталони, чорапи, долна облека.