Симпатична цртана руда за миленичиња бандана јака - јака од шамија на цртани филмови - Смешно кучиња Бандана - XL
  • Неодамнешно

Симпатична цртана руда за миленичиња бандана јака - јака од шамија на цртани филмови - Смешно кучиња Бандана - XL

DEN 865.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична цртана јака од миленичиња бандана е изработена од висококвалитетен памук и постелнина, многу е меко и дише за носење, безопасно за кожата и му дава на вашето домашно милениче удобно искуство Не треба да врзувате јазол како редовни бандани за кучиња кои станува тешко да се одврзуваат, особено кога се навлажни. Смешно кучиња Бандана обезбедува лесна употреба заради токата за брзо ослободување, што ви заштедува време. Елегантниот дизајн на јака од шал на цртани филмови е дизајн е одличен за сите видови фестивали, забави и секојдневно носење. Noticeе забележите дека сите вртат глави за да го видат вашето куче со својот нов моден додаток. Вистинската боја на производот може да варира од прикажаните слики. Секој монитор или мобилен дисплеј има различна можност за прикажување на бои, и секоја личност може да ги види овие бои поинаку. Покрај тоа, условите за осветлување во моментот кога е направена фотографијата може да влијаат и на бојата на сликата. Смешно кучиња Бандана е дизајнирана и печатена во Калифорнија.