CQ акрилик тенок пластичен отпадоци конзерва со држач за четки за тоалети, конзерва за отпадоци од 2,1 галон со капакот на печатот, отпадот за отпадоци со капак, право?
  • Неодамнешно

CQ акрилик тенок пластичен отпадоци конзерва со држач за четки за тоалети, конзерва за отпадоци од 2,1 галон со капакот на печатот, отпадот

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : бела, капацитет : 8-10 L, компактен дизајн : правоаголна форма е совршена големина за внатрешни ормани, под бројачи, под мијалници и други мали простори (Ве молиме, прочитајте ја последната слика за да научите како да го поправите проблемот со капакот) Смислено големина : Мерки 10x5.5x16,5 инчи; 2,1 галон/8-10 литарски капацитет, одлично за станови, кондоси, кампери, RVS, соби за домови, кабини и мали домови. Лесно за чистење : Избришете ја чистата со влажна крпа; издржливата корпа за пластични лагер може лесно да се крене од конзервата со рачката за носење и да се исплакне со благ сапун и вода кога е потребно. Функционална отстранлива кофа за внатрешни работи има рачки, што го прави толку лесен за празна. Квалитетна конструкција : Направена од пластика со издржлива завршница, кофата за внатрешни работи е изработена од пластика отпорна на распрскувач.