7 Артикулирана монитор за монитор за рака за dji ronin
  • Неодамнешно

7 Артикулирана монитор за монитор за рака за dji ronin

DEN 1427.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- ќе се монтира на која било шипка / тркалезна цевка од 30 мм ; - стегач на прицврстување; Обезбедува со завртки ;. - 7 "Долга артикулирана глава за вртење на раката со 1/4" -20 завртка;. - Системот поддржува оптоварување до 12 lb. - Собрани во САД. - ќе се монтира на која било шипка / тркалезна цевка од 30 мм ;. - стегач на прицврстување; Обезбедува со завртки ;. - 7 "Долга артикулирана глава за вртење на раката со 1/4" -20 завртка;. - Системот поддржува оптоварување до 12 lb. - Собрани во САД. „Артикулирано склопување на раката за за For DJI Ronin-M, Freefly Movi и (монитори до 7” екрани) може да се инсталира на која било 30 мм тркалезна шипка / цевка.