Уникатен прибор за садови 9oz Златна роденденска забава чаши, 8CT, повеќебојни
  • Неодамнешно

Уникатен прибор за садови 9oz Златна роденденска забава чаши, 8CT, повеќебојни

DEN 48.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет од 8 чаши за хартија за хартија од златна роденденска забава Секоја чаша мери 9 мл. Додадете едноставна елеганција на маса на 50 -та роденденска забава или златна роденденска забава. Чашите за еднократна употреба прават брза работа на расчистување по партијата. Истурете го гостите освежувачки пијалок со само еден удар паначе користејќи ги овие чаши за златна роденденска забава. Пенливиот дизајн на овие чаши за хартија ги прави прекрасен избор за секоја пресвртна роденденска забава или прослава за златна роденден. Без разлика дали се наредени на станицата за пијалоци или додадени за поставување на поставките со салфетка и сребрени производи, овие чаши за златни забави ќе ја направат забавата да планира привремено со нивната погодност за еднократна употреба.