Лиуз склоп на 16: 9 Проектор 60 72 84 100 120 150 инчи бел проекција екран на екранот на проекторот Екран ТВ домашен аудио-визуелен екран
  • Неодамнешно

Лиуз склоп на 16: 9 Проектор 60 72 84 100 120 150 инчи бел проекција екран на екранот на проекторот Екран ТВ домашен аудио-визуелен

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јасни агли на гледање до 170 степени со бела површина дифузирана светлина во сите правци Овој екран на проектор е идеален избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен приказ, итн. Може да се примени на филмови за домашно кино, обука во училницата, презентација на конференциски простории, јавен приказ, итн. Долгогодишно користење, а не Станете жолти, пеат. Издржлив и преклопен, лесен за носење. Применлива сезона : Пролет, лето, есен и зима. Јасни агли на гледање до 170 степени со бела површина дифузирана светлина во сите правци. Овој екран на проектор е идеален избор за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен приказ, итн. Може да се примени на филмови за домашно кино, обука во училницата, презентација на конференциски простории, јавен приказ, итн. Долгогодишно користење, а не Станете жолти, пеат. Издржлив и преклопен, лесен за носење. Применлива сезона : Пролет, лето, есен и зима. Спецификации : Боја : Екран за бела проекција + црна фрамматеријал : полиестер целокупната големина : 134.3 * 80,3 см (60 инчи) целокупната големина : 161.3 * 92,3 см (72 инчи) Севкупната големина : 188.3cm (84 инчи) целокупната Големина : 223.3 см (100 инчи) Севкупна големина : 268.