MOINYSKINS кожата компатибилна со DJI Inspire 2 - Сини черепи | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена, отстранување и промена на
  • Неодамнешно

MOINYSKINS кожата компатибилна со DJI Inspire 2 - Сини черепи | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашиот DJI Inspire 2! Не ја сакате кожата на сините черепи? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот дрон ќе биде уникатен како што сте! Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра-недостапни, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Moyskins Мека винилна покривка на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тврд случај. Продолжува и излегува лесно : Нанесете го вашиот винил винил винил лесно и со прецизност на вашиот дрон благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите на друг Дизајн!. Направете го вашиот дрон лесен за гледање : ќе можете веднаш да го забележите вашиот дрон во воздухот со ова око привлекувајќи ја кожата на неа, никогаш нема да се сомневате што е ваш со овој вид изглед. Гордо направено во САД : Купете со доверба од американска и управувана компанија! Мојсинците се произведуваат во нашиот најнапредниот објект во Западен Палм Бич, Флорида, гордо направени во U. Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашиот DJI Inspire 2! Не ја сакате кожата на сините черепи? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот дрон ќе биде уникатен како што сте!. Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра-недостапни, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба! Moyskins Мека винилна покривка на кожата, не е изработена од гума, силиконски или пластика и не е тврд случај. Продолжува и излегува лесно : Нанесете го вашиот винил винил винил лесно и со прецизност на вашиот дрон благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите на друг Дизајн!. Направете го вашиот дрон лесен за гледање : ќе можете веднаш да го забележите вашиот дрон во воздухот со ова око привлекувајќи ја кожата на неа, никогаш нема да се сомневате што е ваш со овој вид изглед.