Zerodeko 3 сетови Уметност КОЛУТ КНИГА Уметнички дела албум за удобно портфолио уметнички дела Фото албум
  • Неодамнешно

Zerodeko 3 сетови Уметност КОЛУТ КНИГА Уметнички дела албум за удобно портфолио уметнички дела Фото албум

DEN 989.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Книга за собирање картички- Материјалот е безбеден и издржлив, што е отпорност на абење и практично за долго време Албум со картички- голем капацитет, соодветна големина, овој албум е исто така лесен и удобен за носење. Портфолио уметничко дело врзивно средство- јасен албум со слики со слики, можете да го носите со себе, многу удобен. Книга за складирање на уметнички дела- Тоа е одличен додаток за канцелариски работник, студенти, деловен патник, итн. Книга за портфолио уметнички дела- Практичен дизајн и исклучителна занаетчиство комбинираат практичност со модата. Пакетот вклучува 120 x на страниците 3 x Карактеристики на покритие - Дизајн на голем капацитет, оваа торба може да добие повеќе од една слика. - Големина : околу 20.97in - Совршено за чување на вашите фотографии, поштенски картички, купони или други колекционери безбедни и организирани. - Материјалот е безбеден и издржлив, што е отпорност на абење и практично за долго време.