Компактен цилиндер на воздухот SMC - Тип отпорен на вода, 32 мм, мозочен удар од 20 мм
  • Неодамнешно

Компактен цилиндер на воздухот SMC - Тип отпорен на вода, 32 мм, мозочен удар од 20 мм

DEN 1582.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар на родител : 32 мм Должина на мозочен удар : 20 мм. Компактен цилиндар Тип : Отпорен на вода. Акција на клипот : Двојно дејство. Дијаметар на родител : 32 мм. Должина на мозочен удар : 20 мм. Компактен цилиндар Тип : Отпорен на вода. Акција на клипот : Двојно дејство. Спецификации : Домашен дијаметар : 32 мм Должина на мозочен удар : 20 мм Компактен цилиндар Тип : Пиштол отпорен на вода Дејство на клипот : Двојно дејство.