Измиени сетови за маса за масажа со памук џакард, цврста боја квадратна глава 4-парчен кревет за кревет за кревет со постелнина со дупка за одмор на лице-каки 70х190см
  • Неодамнешно

Измиени сетови за маса за масажа со памук џакард, цврста боја квадратна глава 4-парчен кревет за кревет за кревет со постелнина со дупка за

DEN 2543.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетно влакно-Изработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е анти-отворено и анти-смалување дури и со дневна употреба Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Функционална поставка за постелнина за масажа - листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот бањата да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Комплет за луксузни спа -постелнина - убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Поставете - 4 парчиња поставени (листот за маса на здолниште, ќебе, перница и покритие на столот) Обезбедете ги сите можности за вашата употреба. Лесно за миење - само лушпа и исушете го на ниски или средни температури. Машина за перење. Висококвалитетно влакно-Изработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е анти-отворено и анти-смалување дури и со дневна употреба. Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Функционална поставка за постелнина за масажа - листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот бањата да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Комплет за луксузни спа -постелнина - убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата.