Syksol Guangming - Двоен пинионски рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен удар со торба за складирање и вежба, 0,6 6мм
  • Неодамнешно

Syksol Guangming - Двоен пинионски рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен рачен

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

14 "рачна вежба, механизам за двојно пинион Чак капацитет 0,6 6мм. Користени од трговци, училишта и ентузијасти на DIY, без потреба од извор на енергија, чист прирачник. 14 "вежба за рака, механизам за двојно пинион. Чак капацитет 0,6 6мм. 45# челично тело, изградено да трае. Отстранување на шуплива рачка, може да се користи за чување на вашите парчиња дупчење. Идеално за сложено дупчење, проект за DIY и детска обработка на дрво. Користени од трговци, училишта и ентузијасти на DIY, без потреба од извор на енергија, чист прирачник. Добредојдовте во нашата продавница, имаме широк спектар на производи за да изберете. : Може да се затегнат (0,6 6мм вежба) .Ситлива за дрво, бамбус, меко железо, бакар, алуминиум, акрилик, пластика, ПВЦ, табла за стаклени влакна, табла за кола, итн.Note : За разликата во грешката : Димензиите на производот се мерат со рака.