MobeStech 2PCS компјутер ТВ Плишани лаптоп еластични декорации на снежен човек граничен декор со рамен екран за заштита
  • Неодамнешно

MobeStech 2PCS компјутер ТВ Плишани лаптоп еластични декорации на снежен човек граничен декор со рамен екран за заштита

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Божиќен подарок за забава- шема на снежен човек, многу погодна како Божиќна декорација Монитор на покритие- има празнична кукла од снежен човек, што ја прави совршена декорација за Божиќ. Божиќно лаптопско покритие. Покрив за монитор на XMAS- Случајна и флексибилна кутија за рамка за монитор за да се вклопи за различна големина на мониторот. Еластична покривка на лаптоп компјутер- кукла во форма на снежен човек, многу празнична за сезоната на празници. Монитор на покритие- Заштитна и флексибилна мониторска рамка за заштита на рамката за да се вклопи за различна големина на мониторот. Божиќен подарок за забава- шема на снежен човек, многу погодна како Божиќна декорација. Монитор на покритие- има празнична кукла од снежен човек, што ја прави совршена декорација за Божиќ. Божиќно лаптопско покритие. Покрив за монитор на XMAS- Случајна и флексибилна кутија за рамка за монитор за да се вклопи за различна големина на мониторот. Еластична покривка на лаптоп компјутер- кукла во форма на снежен човек, многу празнична за сезоната на празници. Монитор на покритие- Заштитна и флексибилна мониторска рамка за заштита на рамката за да се вклопи за различна големина на мониторот. Список на пакети 2 X Карактеристики на капакот на рамката за монитор - Конструирајте со избрани материјали, еднократно и трајно за да се користи заштитник на екранот на екранот. -Којност : Како што е прикажано заштитник на компјутерски монитор - Заштитете ја рамка за монитор од гребење и испуштање на граничниот капак на Божиќниот компјутер.