Комплет за сликарство на сирена „Justashow сирена“ за деца, играчки за сирена насликајте свои сопствени сирена уметност и занаетчиски комплети DIY сирена статуа компле
  • Неодамнешно

Комплет за сликарство на сирена „Justashow сирена“ за деца, играчки за сирена насликајте свои сопствени сирена уметност и занаетчиски комплети

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Насликајте ја сопствената статуа на сирена : Бидете креативни и проширете ја својата фантазија со овој комплет за сликарство во сирена Насликајте ја сопствената фигура на сирена со мешање на тие бои, уникатен начин децата да бидат имагинативни и да се забавуваат со часови. Безбедно и трајно направен да трае : комплетот за занаетчиски сирена е целосно безбеден за употреба на децата. Тие се направени од висококвалитетни материјали кои се издржливи и тешки за долго време да ги носат децата. Комплетот за играчки за сирена е исто така лесен за употреба, со јасни упатства и едноставни чекори што децата можат да ги следат. Образовни играчки за подобрување на способноста : Покрај тоа што многу се забавуваат, комплетот за сликање сирена за деца ги учи децата за комбинации на бои, ја стимулира нивната креативност и имагинација, ги подобрува нивните вештини за фино мотор и ја развива нивната координација на рачно око. Единствени подароци за девојчиња од 4-10 години : без разлика дали станува збор за подарок за роденден, подарок за Денот на децата, или Божиќен подарок за вашата ќерка, внука, внука, овој комплет за уметност и занаетчии во сирена би била многу сакана од мали девојчиња. Нека нивната имагинација работи диви и да го создадат својот сопствен магичен свет на DIY. Комплет за сирена занаетчии вклучува сè : ова е комплет за сликање на сирена DIY, кој вклучува сè што ви треба за да ја украсите сопствената фигура на сирена. Добивате различни фигурини во бела боја, додатоци за сликање на DIY и упатства. Комплетен комплет за децата да ги шират своите имагинации. Насликајте ја сопствената статуа на сирена : Бидете креативни и проширете ја својата фантазија со овој комплет за сликарство во сирена. Насликајте ја сопствената фигура на сирена со мешање на тие бои, уникатен начин децата да бидат имагинативни и да се забавуваат со часови. Безбедно и трајно направен да трае : комплетот за занаетчиски сирена е целосно безбеден за употреба на децата. Тие се направени од висококвалитетни материјали кои се издржливи и тешки за долго време да ги носат децата. Комплетот за играчки за сирена е исто така лесен за употреба, со јасни упатства и едноставни чекори што децата можат да ги следат. Образовни играчки за подобрување на способноста : Покрај тоа што многу се забавуваат, комплетот за сликање сирена за деца ги учи децата за комбинации на бои, ја стимулира нивната креативност и имагинација, ги подобрува нивните вештини за фино мотор и ја развива нивната координација на рачно око. Единствени подароци за девојчиња од 4-10 години : без разлика дали станува збор за подарок за роденден, подарок за Денот на децата, или Божиќен подарок за вашата ќерка, внука, внука, овој комплет за уметност и занаетчии во сирена би била многу сакана од мали девојчиња.