Глобус електричен гроздобер 1-лесен мат црно црно балвин wallид
  • Неодамнешно

Глобус електричен гроздобер 1-лесен мат црно црно балвин wallид

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тркалезната форма и засадена стаклена сенка на balvin wallидот на отворено, е надополнета со мат црна завршница Оваа тела е во олицетворение на современиот дизајн. Семеното стакло е прекрасен допир што фрла убава светлина.