Четири сценски ракетни дилдо
  • Неодамнешно

Четири сценски ракетни дилдо

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Огромна големина Огромна големина. Четири сценски ракети Дилдо е одличен нов предизвик за секој голем ентузијаст за играчки. Оваа огромна играчка има четири бранови за проширување кои нудат неверојатна стимулација за време на употребата. Изработено е од висококвалитетна желе гума, па дури и има база на вшмукување чаша за операции без раце. Гума од желе овозможува дилдо да биде флексибилно за да може да се движи десно заедно со вас. Мерки 14,5 "во должина, 3,5" во ширина (во најшироката точка) и 12 "во обем (во најшироката точка).