Вестил АХТД-3648 Алуминиум Рака Камион Пристаништето, 800-фунти. Капацитет, 47-7/8 Должина х 37-1/4 Ширина х 3/16 Дебела
  • Неодамнешно

Вестил АХТД-3648 Алуминиум Рака Камион Пристаништето, 800-фунти. Капацитет, 47-7/8 Должина х 37-1/4 Ширина х 3/16 Дебела

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Приклучна табла за премостување на јазот помеѓу камионот и приклучокот за товарење за рачни камиони со две тркала Алуминиум за мала тежина и отпорност на корозија. Не-лизгачка плоча за безбедност и закосени рабови за непречено функционирање. Заклучување на нозете за спречување на движење за време на употребата. Безбедносни рабници за спречување на случајно истекување. Овој приклучок Вестил АХТД-3648 го премостува јазот помеѓу камион и пристаниште за товарење и е погоден за употреба со рачни камиони со две тркала. Изработен е од алуминиум за мала тежина и отпорност на корозија и има 800 килограми. Тоа е 3/16" во дебелина за дополнителна јачина и има не-лизгање подигната шема на шарата за безбедност. Има заклучувачки нозе за спречување на движење при товарење и истовар и безбедносни рабници со целосна должина за спречување на случајно истекување.