Стенс Нов карбураторски комплет 056-158 за Tecumseh 632760B
  • Неодамнешно

Стенс Нов карбураторски комплет 056-158 за Tecumseh 632760B

DEN 348.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

** Потврдете го делот што одговара пред да купите ** Спецификати : Опис : Carburetor Kitreplaces OEM броеви : Tecumseh 632760, 632760 A, 632760 B, 632809 Compation Со над 100000 производи во нашиот каталог, ние нудиме широк избор на делови и додатоци за косилки за трева, моторна пила, тримери и многу повеќе. Нашите производи се дизајнирани да се вклопат и да функционираат исто како и оригиналната опрема, обезбедувајќи оптимални перформанси и издржливост. На Стенс, ние се гордееме со нашата посветеност на квалитетот и извонредноста. Нашиот искусен тим на професионалци е посветен на обезбедување на исклучителна услуга и поддршка за да се обезбеди да ги добиете вистинските производи за вашите специфични потреби. Специјалните брендови Стенс нудат широк избор на производи дизајнирани да ги задоволат потребите на сопствениците на домови, пејзажи и трговски изведувачи. Од ремени и лопати до филтри за нафта и свеќички, имаме сè што ви треба за да ја задржите вашата опрема да работи непречено и ефикасно. Нашиот избор вклучува делови и додатоци за широк спектар на типови и модели на опрема, вклучувајќи косилки, моторни пили, тримери, вентилатори и многу повеќе.