AEXIT 100PCS DC FILLING FILTURES AND CONTROLS 1.9-2.2V 20MA висока осветленост LED LARD YELLOW LIGHT 5 mm Емитува диоди
  • Неодамнешно

AEXIT 100PCS DC FILLING FILTURES AND CONTROLS 1.9-2.2V 20MA висока осветленост LED LARD YELLOW LIGHT 5 mm Емитува диоди

DEN 271.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја на производство : Кина; Материјал : електронски компоненти; Нето тежина : 31g Содржина на пакет : 100 парчиња (+/- 2%) x LED диоди; Емитувајќи боја : жолта; Светлен интензитет : 8000-10000 MCD. Напред напон / струја : 1.2 V 20m A; Брановидна должина : 590-592nm; Име на производот : LED диоди. Поларитет : анода (подолг дел) катода (пократок дел); Агол на гледање : 15 степени. Количина на игла : 2; Големина на главата : 5мм диа. Земја на производство : Кина; Материјал : електронски компоненти; Нето тежина : 31g. Содржина на пакет : 100 парчиња (+/- 2%) x LED диоди; Емитувајќи боја : жолта; Светлен интензитет : 8000-10000 MCD. Напред напон / струја : 1.2 V 20m A; Брановидна должина : 590-592nm; Име на производот : LED диоди. Поларитет : анода (подолг дел) катода (пократок дел); Агол на гледање : 15 степени. Количина на игла : 2; Големина на главата : 5мм диа.