Модул за напојување и напојување со напојување AEXIT 3 x 3,7V кутија за ќелии за батерии за 18650 држач за жица на батеријата црна пластика 6 компјутери 6 компјутери
  • Неодамнешно

Модул за напојување и напојување со напојување AEXIT 3 x 3,7V кутија за ќелии за батерии за 18650 држач за жица на батеријата црна

DEN 833.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика Нето тежина : 122g; Содржина на пакетот : 6 PCS X Case Case Case. Главна боја : црна; Име на производот : кутија за ќелии на батеријата. Големина : 75 x 60 x 16mm/2.60 "(l*w*h); ​​Должина на кабелот : 150мм/5. Тип на батерија : батерија 3 x 3. Овој случај на батерии е за 18650 батерија, 3 парчиња 3,7 V 18650 батерија за да се направи 11. Постојат 6 парчиња ќелии во пакет. Батеријата не е вклучена. Кога случајот со батеријата работи, максималната моќност треба да биде помала од 10 W, работната струја треба да биде помала од 2А. Ве молиме, обрнете внимание на вашата батерија за производство на топлина додека го користите овој производ и не користете батерија со слаб квалитет.