УСБ -wallиден полнач, заштитник на пренапони, излез со мулти приклучок, 3 излез со 3 пристаништа за полнење со USB , за дома/училиште/канцеларија/патување, бело
  • Неодамнешно

УСБ -wallиден полнач, заштитник на пренапони, излез со мулти приклучок, 3 излез со 3 пристаништа за полнење со USB , за дома/училиште/канцеларија/патување,

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【6 во 1 Функција USB-излез на wallидот】- Одговарајте на дуплекс-излез совршено, само вклучете се за употреба Ве молиме, ќе добиете 3 разделник на излез со широк простор помеѓу; 3 пристаништа за USB полнач (1 излез на USB C); 900 oulesулс заштитени заштитни заштитни електроника ја подобруваат квалитетот на вашата моќност. 【Паметно полнење со USB A 3 пристаништа за полнач USB (1 излез на USB C); 900 oulesулс заштитени заштитни заштитни електроника ја подобруваат квалитетот на вашата моќност. 【Паметно полнење со USB A & USB C】- 3 USB порти Вкупно 3,4 A, секоја USB A Port има 5 V/2. УСБ Ц порта за полнење се одликува со 5 V/3 A макс. Вграден во паметна технологија, откривање на уреди за полнење и испорака оптимална брзина на полнење автоматски, компатибилна со Kindle и повеќето USB уреди. 【Сигурен заштитени заштитни кола】- 3 Ниво на комплементарно заштитено коло за наплив, составено од телевизори, MOV (метален оксид варистор), GDT (цевка за празнење на гас), со минимален капацитет за апсорпција на енергија од 900 J, може да ги заштити вашите уреди многу побрзо и релевантно од другите од другите од другите од другите од другите од другите од другите од другите од другите од другите Колови за заштита од 1 ниво на бренд (метален оксид). 【Погодно за какви било прилики】 Нашиот повеќекратен излез на приклучокот може да се користи на кое било затворено место со штекер, особено за спалната соба, бањата, кујната, хотелот и колеџот за студентски дом итн. 【Супер безбедност】- ETL сертификати. Оваа лента за напојување има заштита од преоптоварување, заштита од краток спој, преку тековна заштита, заштита од напон и заштита од прегревање. Автоматски ќе ја намали моќноста за да ги заштити поврзаните уреди кога напонот на напон е огромен. Во комбинација со отпорна на огнена обвивка- ве чуваат вас и вашите уреди целосно безбедни. Опис на производот : Излезот на wallидот со USB порта е многу корисен додаток ако имате многу уреди за домаќинство дома или канцеларија. Претворете го единечен wallиден штекер во центар за центар со еден производ.