Домашно одржување Продолжување на пролетната точка напнатост Пролетна затегнување на затегнување пролет влечење пролетен дијаметар на пролетната жица 1.2мм Надво
  • Неодамнешно

Домашно одржување Продолжување на пролетната точка напнатост Пролетна затегнување на затегнување пролет влечење пролетен дијаметар на пролетната

DEN 372.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно Големина : Дијаметар на жица (1,2мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (30-100мм). Материјал : Не'рѓосувачки челик. Продолжената пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик. Пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно. Големина : Дијаметар на жица (1,2мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (30-100мм). Материјал : Не'рѓосувачки челик. Продолжената пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик. Пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Пролетта на затегнување може да се користи во многу наврати, како што се склопување на производство, експеримент, истражување и развој, одржување и така натаму. Име : Продолжување на пролет/затегнување на затегнување : Дијаметар на жица (1,2мм), надворешен дијаметар (12мм), должина (30- 100мм) Материјал : Не'рѓосувачки Steelsurface Третман : Непределување : 1features : Продолжената пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик. Пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Дијаметарот е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете го купувањето : Ако ја немате потребната должина, можете да купите слична големина. На пример, ако сакате да купите 1.0 * 11 * 15, можете да купите должина од 10мм, а потоа да напишете во областа на пораката : 1. (Ве молиме, повикајте се на списокот за инвентар за купување) Белешка : Големината на забелешките во областа на пораките мора да биде во списокот со инвентар, во спротивно нема да можеме да ја испорачаме стоката, ве молиме простете ми.