ESOWEMSN 36PCS Пластични ленти за закачалка за црни дисплеи, координирајте ја тежината на пластична клип -лента прикажува стабилен конектор за закачалка
  • Неодамнешно

ESOWEMSN 36PCS Пластични ленти за закачалка за црни дисплеи, координирајте ја тежината на пластична клип -лента прикажува стабилен

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет : 36 парчиња пластични ленти за закачалка со црни дисплеи Материјал : пластична боја : црна. Неговиот приближно 50 см во должина. Дизајн на силен, мултифункционален и лесен за употреба. Одлично за употреба на домашна крпа, употреба на продавници за платформа и повеќе. Може да се користи за да виси на решетката за облека за да го поврзете следниот решетка за облека за организирање на облеката и заштеда на време. Пакет : 36 парчиња пластични црни ленти за закачалка Материјал : Пластична боја : Заштеда на црн простор, за да ви го даде дополнителниот простор за плакари. Може да се користи за да виси на решетката за облека за да го поврзете следниот решетка за облека за организирање на облеката и заштеда на време.