8 Степлер на десктоп, црна преносна издржлива канцеларија за канцелариски биро, 360 степени за врзувачки позиции за врзувачки книги, електричен степлер со висок волу
  • Неодамнешно

8 Степлер на десктоп, црна преносна издржлива канцеларија за канцелариски биро, 360 степени за врзувачки позиции за врзувачки книги, електричен

DEN 496.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Единствениот дизајн】 tthe ротирачкиот степлер има 8 агли за врзувачка ориентација, што е поудобно за употребаstrong Stapler е дизајниран за долготрајна услуга, со целосна конструкција. 【Изглед】 Софистицирана изработка, исклучителен изглед, компактен, лесен за носење, може да ги врзува сите видови хартија, цвест на центарот за книги. 【Точно поставување】 Добијте совршено поставување секој пат. Степлер има водич за длабочина на хартија, така што е лесно да се види точно каде ќе се постави главниот дел на страницата. 【Преносна употреба】 Овој електричен спојник е совршен за спојување во движење. Со својот издржлив пластичен дизајн, тоа е одличен избор за деловно патување и преносна употреба. 【Широк употреба】 Широк спектар на употреба, како што се домашни задачи, весници, списанија, специјални извештаи, уметнички дела, пакување на подароци и канцеларии. Одличен избор за честа употреба во зафатените канцеларии. Карактеристики1 、 Уникатен дизајн, ротирачкиот степлер има 8 агли за врзувачка ориентација, што е поудобно за употреба. 2 、 Лесен за употреба, ергономски дизајн, убава рационализирана форма, удобно врзување за врзување.