Zeelyde Rack Shoe, Metal заштеда на простор 4 Tier/6 Tier/8 Ниво, во непосреднато место за складирање на домови за складирање на дневна соба среќна
  • Неодамнешно

Zeelyde Rack Shoe, Metal заштеда на простор 4 Tier/6 Tier/8 Ниво, во непосреднато место за складирање на домови за складирање на дневна соба среќна

DEN 2238.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слоевит, прилагодлива висина помеѓу слоеви, неткаена ткаенина, метален материјал, силна структура, силна стабилност и заштеда на простор Еден кабинет е повеќенаменски, како што се шкафчиња, кабинети за складирање, ормани за чевли, книжари, итн. Чизмите можат да бидат поставени со еден помалку слој, што е погодно и практично за употреба. Не ткаени ткаенини : Водоотпорна и лесна за чистење со едно бришење. Поддршка : Металниот материјал е задебелен и засилен со силен капацитет на лежиште и удобно складирање. Ферул : Пластичниот материјал е тежок и не е лесен за пукање. Материјал : Метално засилување, силна стабилност, јачина на високо оптоварување. Забелешка : Овој стил продава само лавици за чевли. Сликите во други производи се користат само за да ја одразуваат применливоста на производот и не се вклучени. Потсетник : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме. Слоевит, прилагодлива висина помеѓу слоеви, неткаена ткаенина, метален материјал, силна структура, силна стабилност и заштеда на простор. Еден кабинет е повеќенаменски, како што се шкафчиња, кабинети за складирање, ормани за чевли, книжари, итн. Чизмите можат да бидат поставени со еден помалку слој, што е погодно и практично за употреба. Не ткаени ткаенини : Водоотпорна и лесна за чистење со едно бришење. Поддршка : Металниот материјал е задебелен и засилен со силен капацитет на лежиште и удобно складирање. Ферул : Пластичниот материјал е тежок и не е лесен за пукање. Материјал : Метално засилување, силна стабилност, јачина на високо оптоварување. Забелешка : Овој стил продава само лавици за чевли. Сликите во други производи се користат само за да ја одразуваат применливоста на производот и не се вклучени. Потсетник : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме. Име на бренд : Име на производот : Rackmaterial : Метал, пластика, не ткаени ткаенини : сина, сива, розова, белците : должина 60смкс ширина 30cmx висина 50см, должина 60смкс ширина 30cmx висина 85см, должина 60смкс ширина 30см Расклопување, структура на движење на движење : Структурирање на заградите за заградување : Спална соба, дневна соба, влезна сала, влез, коридор, студентски дом, итн.