300 компјутери за нокти за нокти со налепници, чиста вентилатор во форма на нокти во боја, примерок од боја, стапчиња, вежбајте стапчиња за нокти со прстен за табла до?
  • Неодамнешно

300 компјутери за нокти за нокти со налепници, чиста вентилатор во форма на нокти во боја, примерок од боја, стапчиња, вежбајте стапчиња

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што ќе добиете - ќе добиете точно 300 транспарентни стапчиња за swatch, 6 врзивни прстени и 6 нумерирани налепници како што е наведено Лесно за организирање - металниот прстен со кој доаѓаат е навистина здрав и цврсто се затвора за да не се отвори и да направи хаос. Чиста табла за тестер за нокти ја исполнуваат вашата потреба, тие се прекрасни за прикажување на бојата на бојата и прикажувањето на гел за нокти, совршени за испитување на ноктите или да покажат бои. Користењето на јасни сватови навистина помага при добивање точна пигментација на боите и можете да видите колку палта навистина треба да стане непроaирен. Овие се одлични и убави и цврсти за тампонирање, пополнување, акрилик, полигел и детална уметност за нокти, погодна за професионална употреба или вежбање дома. Што ќе добиете - ќе добиете точно 300 транспарентни стапчиња за swatch, 6 врзивни прстени и 6 нумерирани налепници како што е наведено. Лесно за организирање - металниот прстен со кој доаѓаат е навистина здрав и цврсто се затвора за да не се отвори и да направи хаос. Чиста табла за тестер за нокти ја исполнуваат вашата потреба, тие се прекрасни за прикажување на бојата на бојата и прикажувањето на гел за нокти, совршени за испитување на ноктите или да покажат бои.