Влогови на пејзаж, метални пејзажи за прицврстување на шила, 50 парчиња 10 -инчен пејзаж Павер за прицврстување на закотвување за вештачка трева, плевел бариера, шила
  • Неодамнешно

Влогови на пејзаж, метални пејзажи за прицврстување на шила, 50 парчиња 10 -инчен пејзаж Павер за прицврстување на закотвување

DEN 376.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија : Должината е 10 инчи со дијаметар од 0,35 инчи Квалитетен материјал : Направено од високо премија со тешки железо , силно и издржливо, може да се чува и да се користи многу пати. Повеќенаменски : Сцени што треба да се користат без копање на пејзаж, павер, двор, удели на шатори и повеќе, погодни за сите типови почви. Направете го тоа сами : Инсталирајте метални шила за прицврстување, едноставно фунтата низ слотови со чекан или молет, можете да создадете убаво уреден двор без да ангажирате професионалец. Пејџот вклучува : 50 метални метални пејзажи за прицврстување на шила. Димензија : Должината е 10 инчи со дијаметар од 0,35 инчи. Квалитетен материјал : Направено од високо премија со тешки железо , силно и издржливо, може да се чува и да се користи многу пати. Повеќенаменски : Сцени што треба да се користат без копање на пејзаж, павер, двор, удели на шатори и повеќе, погодни за сите типови почви.