MaxTool No.13 5PCS Идентични вежби за должина на работни места DIA 0.185 HSS M35 кобалт пресврт за вежбање битови мерач на жица нумерирани златни директни вежби; JBN35G10R13P5
  • Неодамнешно

MaxTool No.13 5PCS Идентични вежби за должина на работни места DIA 0.185 HSS M35 кобалт пресврт за вежбање битови мерач на жица

DEN 239.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Cobalt со голема брзина челик ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и сечење ефикасно со импресивни перформанси при сечење метал, пластика и дрво итн со долг живот на алатка Сите вежбаат димензионални број 1 до број 60 се достапни. Cobalt со голема брзина челик ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и сечење ефикасно со импресивни перформанси при сечење метал, пластика и дрво итн со долг живот на алатка. Сите вежбаат димензионални број 1 до број 60 се достапни. Битовите за вежба се изработени од челик со голема брзина на кобалт, а костум за сечење метал, пластика, дрво, итн. Ефективно со импресивни перформанси на сечење; сите челични димензионални квалитетни кобалт со голема брзина ги обезбедуваат парчињата супер тврди, остри и брзо извршување во кој било материјал за материјал за кој било материјал за материјал за кој било материјал за чисти резултати со долг живот на алатки; целосно процес на приземје обезбедува одличен чипс што се движи, а аголот на длето од 135 степени со точката на сплит обезбедува крајна точност почеток за брза пенетрација без одење и помалку најавување; прецизниот третман ги прави вежбите да бидат издржливи и цврстина, да издржат тешка работа , отпор на корозија и подмачкувачки вежби подобро за непречено дупчење; мерач на жица бр. 1 до без 60 вежби за должина на работни места се достапни во Max Tool Corp; Max Tool е дистрибутер на алатки за сечење во Newујорк за да се исполни широк опсег на побарувачка за сечење на денешните пазари, кои вклучуваат автомобилски , Воздухопловна, електроника, медицински, печатени табли, оптички индустрии и повеќе; Max Tool го одржува водечкиот дух во снабдувањето со стандардни и прилагодени алатки за сечење високи перформанси, како што се поликристален дијамант (PCD), поликристален кубни боронски нитрид (PCBN) (PCBN) (PCBN) (PCBN) , Алатки од карбид и челик со голема брзина (HSS), пили со дупки, дијамантски тркала, рутер парчиња, итн.