Закан сунѓер -четка со супер апсорбирана глава од сунѓер, рачка од не'рѓосувачки челик, глава на мол
  • Неодамнешно

Закан сунѓер -четка со супер апсорбирана глава од сунѓер, рачка од не'рѓосувачки челик, глава на мол

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Дизајн : Со цел да го направиме вашето чистење поефикасно и полесно, ние продолжуваме да иновираме и се стремиме да дизајнираме помодерни и удобни модни производи Способноста да се апсорбира вода и лесно да се исчисти е главниот момент на производот и е ваш приоритет. ★ Материјал : Не'рѓосувачки челик интегрално обликуван издржлив, има добра отпорност на корозија и отпорот на топлина е многу удобна. Гумата е мека и тешка ,. ★ и има добра апсорпција на вода и отпорност на абење. Висококвалитетните пластични материјали ви овозможуваат долгорочна употреба. ★ Детали : Задебелните краеви на памук се издолжуваат за лесно отстранување на дамките во аглите за да се спречи гребење на домот и подот. Супериорен капацитет за апсорпција на вода, ефикасен за чистење. ★ Погодно за сите видови на подови. Дизајнот на рачката ве прави поудобно за употреба. Дизајнот на рачката со ниски напори го олеснува исцедувањето на влагата. ★ Дизајн : Со цел да го направиме вашето чистење поефикасно и полесно, ние продолжуваме да иновираме и се стремиме да дизајнираме помодерни и удобни модни производи. Способноста да се апсорбира вода и лесно да се исчисти е главниот момент на производот и е ваш приоритет. ★ Материјал : Не'рѓосувачки челик интегрално обликуван издржлив, има добра отпорност на корозија и отпорот на топлина е многу удобна. Гумата е мека и тешка ,. ★ и има добра апсорпција на вода и отпорност на абење. Висококвалитетните пластични материјали ви овозможуваат долгорочна употреба. ★ Детали : Задебелните краеви на памук се издолжуваат за лесно отстранување на дамките во аглите за да се спречи гребење на домот и подот. Супериорен капацитет за апсорпција на вода, ефикасен за чистење.