ИВЕС Комерцијален абразивен појас за појас 20 парчиња 50х350мм пескачки ремени, абразивен лента за песок за песок за меки метални метали за мелење Пол.
  • Неодамнешно

ИВЕС Комерцијален абразивен појас за појас 20 парчиња 50х350мм пескачки ремени, абразивен лента за песок за песок за меки метални метали

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Достапно под повеќето околности и погодни за сите видови на Сандерс и машини за пескарење Висока стапка на отстранување, добра отпорност на абразија, издржлива и практична. Одлично за полирање, пескарење, мелење и завршна обработка на не'рѓосувачки челик, благ / црн челик, сите метални, пластика, бакар итн. Погоден за не'рѓосувачки челик, не-ферозен метал, црни метални плочи и иверица од лопати, табла за честички, декоративни плочи, дрво и производи од ратан и други мелење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со мелење на масло, мелење голема рамнина; Кожа, гума, ткаенина и полирана четкана. Широко користена во металургија, машини, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии. Достапно под повеќето околности и погодни за сите видови на Сандерс и машини за пескарење. Висока стапка на отстранување, добра отпорност на абразија, издржлива и практична. Одлично за полирање, пескарење, мелење и завршна обработка на не'рѓосувачки челик, благ / црн челик, сите метални, пластика, бакар итн. Погоден за не'рѓосувачки челик, не-ферозен метал, црни метални плочи и иверица од лопати, табла за честички, декоративни плочи, дрво и производи од ратан и други мелење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со мелење на масло, мелење голема рамнина; Кожа, гума, ткаенина и полирана четкана.