Прекинувач за истекување на преостаната струја на струјата HALONE 1PCS 2P 230V преостаната струја со струја и заштита од истекување 10-63A
  • Неодамнешно

Прекинувач за истекување на преостаната струја на струјата HALONE 1PCS 2P 230V преостаната струја со струја и заштита од истекување

DEN 675.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекинувачи Преклопници и сценарија : SHB9 LE-80 M Новиот вид на мини прекинувач на колото за истекување со функција на Select Switch главно се користи во AC 50/60 Hz, номиналниот работен напон е 230 V, оценет струја на 63 A, игра заштитна улога во истекување, краток спој, краток спој , преоптоварување, итн. 40 A 50 A 63 AVOLTAGE : AC220 V/230 VPOLES : 2 P (1 P+N) Чувствителност : 30mamounting Метод : 35мм Даин Производство Функција : Истекување, краток спој, заштита од преоптоварување Содржи : .