[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mini 3 Pouseed Orignal Gimbal Yaw Arm со мотор за DJI Mini 3 Pro Gimbal Camera Spare Part in Ack заменливи [замена]
  • Неодамнешно

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mini 3 Pouseed Orignal Gimbal Yaw Arm со мотор за DJI Mini 3 Pro Gimbal

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тестирани во добра состојба, 100% работа!. Совршен погоден само за DJI Mini 3 Pro. Висока издржливост и флексибилност за големо влијание. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правејќи поправки повеќе безгрижни. За dji mini 3 pouseed orignal gimbal yaw рака со мотор за DJI mini 3 Pro gimbal Camera Spare Part in Stock Description : 100% оригинал од d jicompatible со dji mini 3 pro само користениот дел, а не Newуин Брзиот за сместување на акциите Вклучен : 1pcs gimbal yaw рака со 1 мотор.