Милвоки 16 ин.043 56 Заменски линк
  • Неодамнешно

Милвоки 16 ин.043 56 Заменски линк

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена на Milwaukee 49-16-2715 Замена 16 „ланец на моторна пила 2727-20 Клучни карактеристики за употреба со M18 Fuel 16" Chainsawlow Kickback Saw Chain Weather Restantreplatement 16 "Saw Chain043" Gauge3/8 "Низок профил на ланецот со низок профил56 Должина на погонот на погонот, да се користи со тесен kerf barshigh Синџирот на ефикасност се зголемува со големината на изложбата на изложбата : 4,5mmincludes (1) 16 "Замена на ланецот на пила за 2727-20 моторна пила (49-16-2715).