Arksen 60 x 25 инчи преклопување на карго -решетката за преклопување 500 lbs тешки капацитет од 2 инчи приемник за багаж за багаж, преклопете се за кампување за пикап SUV, кои п?
  • Неодамнешно

Arksen 60 x 25 инчи преклопување на карго -решетката за преклопување 500 lbs тешки капацитет од 2 инчи приемник за багаж за багаж,

DEN 1903.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Ултра-силна конструкција] Се одликува со тешка конструкција на челични плоштади цевки и може да достигне до 500 фунти товар, опрема или опрема Црниот епоксиден обложен во прав, обложен со прав го штити од 'рѓа, остатоци и временски елементи. [Удобен носач на карго] Висок, независно врамен 6 "челични шини со цевки чувајте го товарот содржан и обезбедуваат вертикална поддршка за време да преведете неколку предмети и да го ослободите внатрешниот простор во вашето возило кога патувате. Лесно се инсталира во задниот дел на вашиот автомобил, SUV, RV, камион или комбе. додека дизајнот на завртки за завртки обезбедува силна основа за товар од кој било вид, вклучувајќи ладилници, кутии, огревно дрво и повеќе. Ова спречува несреќи и промовира побезбедно возење. [Ултра силна конструкција] има тешка конструкција на челична плоштад и може да има до 500 фунти товар, опрема или опрема. Црниот епоксиден прашок обложена со финиш го штити од 'рѓа, остатоци и временски елементи. [Удобен носач на карго] Висок, независно врамен 6 "челични шини со цевки чувајте го товарот содржан и обезбедуваат вертикална поддршка за време да преведете неколку предмети и да го ослободите внатрешниот простор во вашето возило кога патувате.