Radley & Stowe Push Mool со двојни текстурирани влакна | 18 ”широк | Тешка должност за чистење во затворено и отворено
  • Неодамнешно

Radley & Stowe Push Mool со двојни текстурирани влакна | 18 ”широк | Тешка должност за чистење во затворено и отворено

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влакли со двојни текстури Лесно виси складирање. Прилагодлива должина на рачката. Карактеристики : Ергономски зафатен агол и ширина од 18 ”глава за метли за да можете брзо и ефикасно да зафаќате големи области. Мерки високи 53 ”. Влакли со двојни текстури : Единствено дизајнирани меки и цврсти влакна имаат исцрпени краеви за ефикасно да ги соберат сите типови остатоци. Затегнете ја косата, прашината и нечистотијата со леснотија. Внатрешна или надворешна употреба : Може да се користи на најразлични површини во вашиот дом или стан, вклучувајќи дрво, плочка, бетонски и ламинат. Работи одлично во кујната, работилницата и бањата, како и надвор од внатрешен двор, автопат или во гаражата. Лесно складирање : Вртено капаче за вртење на рачката го олеснува обесете и чувајте во мали или тесни простори. Се испорачува компактен за да се минимизира отпадот од пакувањето. Загарантирано : Обидете се со производи на Radley & Stowe без ризик и 100% гаранција за враќање на парите - нема поставени прашања! Ние ги поздравуваме повратните информации за карактеристиките и подобрувањата. Карактеристики : Ергономски зафатен агол и ширина од 18 ”глава за метли за да можете брзо и ефикасно да зафаќате големи области. Мерки високи 53 ”. Влакли со двојни текстури : Единствено дизајнирани меки и цврсти влакна имаат исцрпени краеви за ефикасно да ги соберат сите типови остатоци. Затегнете ја косата, прашината и нечистотијата со леснотија. Внатрешна или надворешна употреба : Може да се користи на најразлични површини во вашиот дом или стан, вклучувајќи дрво, плочка, бетонски и ламинат.