ПРОДАВАЊЕХУБ21 Прекрасен Селенит Суров Кристален Приврзок Ѓердан Со Сребрена Црна Нишка Вистински Скапоцен Камен Чакра Лековит Шарм Дивали Подарок Роденден
  • Неодамнешно

ПРОДАВАЊЕХУБ21 Прекрасен Селенит Суров Кристален Приврзок Ѓердан Со Сребрена Црна Нишка Вистински Скапоцен Камен Чакра Лековит

DEN 103.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поради природната состојба на вистински камен, секој приврзок е различен и некои линии на површината Ако барате совршенство, ве молиме бидете внимателни!. Природен Селенит кристал реики балансирање лековита енергија приврзок ѓердан-црна нишка, околу 20 инчи. Секој кристал е уникатен, така што може да има природни варијации во бојата и големината.