ДХТДВД ФИТНЕС АБ Прашка Ремени Абдоминална Виси Појас Брадата-До Бар Повлекување Тешки Мускулите Обука Поддршка Појас Виси Ремен За Обука
  • Неодамнешно

ДХТДВД ФИТНЕС АБ Прашка Ремени Абдоминална Виси Појас Брадата-До Бар Повлекување Тешки Мускулите Обука Поддршка Појас Виси Ремен За Обука

DEN 4745.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : обука За Стомачни мускули / прашка Материјал : висока јачина најлон оксфорд ткаенина. Може да издржи тежина : до 120 килограми. Активност : Бодибилдинг, Теретана И Тренинг, Кревање Тежина. ремен направен од тежок полиестер со удобно полнење. Име на производ : абс тренинг / прашкаст материјал : најлон оксфордска ткаенина со висока јачина може да издржи тежина : до 120 кгактивност : Бодибилдинг, Теретана И Тренинг, Лента за Кревање Тегови изработена од тежок полиестер со удобен метален карабин и издржлив најлонски ремен за закачување на која било брада нагоре лесна и пренослива, но и силна и издржлива, може да издржи максимална носивост на совршен за разни фитнес вежби Како што Се стомачни крцкања, виси кревања На нозете, коси итн.прашката за стомачни мускули ја поддржува тежината На Горниот Дел Од Телото И Ви Овозможува Да Работите На Стомачните Мускули.Дополнителните широки ремени за стомачни краци удобно ги поддржуваат лактите, овозможувајќи низа различни тренинзи за стомачни мускули, како што се подигање на нозете и закачување на крцкавите ремени за аб, се направени од тежок полиестер со удобно полнење, отпорен на кинење и абење.