Смешно дрво Панда Позадина Бебе Туш 1 роденден Крштевање Крштевање Партија Банер Торта Пресече Декор Розова Цвет Девојка Детска Позадина Фото Кабина Материјали Ре
  • Неодамнешно

Смешно дрво Панда Позадина Бебе Туш 1 роденден Крштевање Крштевање Партија Банер Торта Пресече Декор Розова Цвет Девојка Детска Позадина Фото

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

​[Големина] 70,8 инчи х 43,3 инчи [Материјал] Екон Винил. [Карактеристики] дигитален принт со Висока резолуција со привлечни детали и живописни бои. Лесен, економичен, солзавец и добар за еднократна употреба. [Апликации] може да се користи како одлично снабдување со забави во прилики како што се туширање за бебиња, невестински тушеви, свадби, родендени, празници, крштевки, дипломирање и пензионирање итн. [Топли Совети] пакетот ја содржи само позадината. Стојат, стеги или реквизити НЕ се вклучени; оваа позадина се испраќа преклопена. Цврсто завиткајте го со цевка и почекајте 1-2 дена за да ги опуштите наборите. Пакетот Вклучува 1 Компјутер Екон Винил Позадина Карактеристики 1. Напредна технологија за дигитално печатење; 2. Привлечни детали и живописни бои; 3. Економична, лесна, солзавец и еднократна употреба; 4. Совршена декорација погодна за различни прилики како што се туш за бебиња, невестински туш, свадба, роденден, празник, крштевање, дипломирање и пензионирање итн.